Kontinentaalvoodi FIRENZE 160*200

  • 933.00€


  • Mudel: RA Firenze kontinentaalvoodi
  • Saadavus: 4-6 nädalat TELLIMISEL

Võimalikud valikud


TOOTEINFO
Buona Notte Firenze tooted on inimesele, kes lisaks voodi mugavusele soovib, et magamisaseme väljanägemine harmoniseeruks interjööriga ning oleks pisiasjadeni läbimõeldud.
See modernne kontinentaalvoodi on lihtsa ja õhulise välimusega, pakkudes sealjuures ka suurepärast mugavust.
Kontinentaalvoodi koosneb kahest alusraamist ja vedrumadratsist. 
Vedrumadratsi sisuks on 5-tsooniline Pocket vedrustust (250 vedru/m²). Madrats on vooderdatud porolooniga. 
Madrats on saadaval 2 erineva jäikusastmega:
keskmine, jäik.

Lippidega alusraamid on kvaliteetsest täispuidust ning kaetud mööblikangaga ja valge stretškangaga.
Kattematerjalina on kasutatud valget stretškangast, mis on ääristatud mööblikangaga.

MÕÕDUD
Laius 160, (võimalik tellida ka 180 cm, küsi pakkumist : 
mk.moobel@gmail.com
Pikkus: 200 cm
Kõrgus: 53 cm

JALAD
Standardvarustusena on kontinentaalvoodi hinnas 17 cm musta tooni metalljalad. Teisi jalgu on võimalik lisana juurde osta.Pildil olev kattemadrats ei kuulu komplekti! Küsi pakkumist: mk.moobel@gmail.com

MATERJALID
5-TSOONILINE POCKET VEDRUSTUS
Pocket– ehk pakitud vedrustuse puhul on iga madratsivedru pakitud eraldi kangast kotikesse. Tänu pakitud vedrudele saab Sinu keha lamamisel tuge õigetest ja vajalikest kohtadest – keha survele ei allu mitte kogu madratsi pind, vaid ainult see madratsiosa, millele langeb keharaskus. Nii võid end voodikaaslase kõrval vabalt liigutada, ilma et kogu voodipind õõtsuma hakkaks ning kaaslase und segaks.
5-tsooniline pocket-vedrustuse puhul on vedrud jagatud eri tsoonidesse vastavalt inimkeha erinevate piirkondade vajadustele – õlgu ning puusavööd toetatakse tugevamate vedrudega, et vältida nende liigset madratsisse vajumist. Selliselt on selgroo õige asend tagatud kogu unetsükli jooksul.
POROLOON
Poroloon on pehme, laseb õhku läbi, ei lõhna ega kogu endasse ka võõraid lõhnu. Lisaks on poroloon tervislik, kuna ei sobi elupaigaks tolmulestadele.
STRETŠKANGAS
Stretškangas on pehme, elastne ja vastupidav kangas. Buona Notte toodetes kasutatav stretškangas on töödeldud Aloe Vera geeliga. Tänu sellele on kangas pehmem ja kehasõbralik ning võib olla abiks stressi leevendamisel.

Sildid: kontinentaalvoodi, jenkkivoodi